Notice: Aktuální metoda pro konstruktor třídy WP_Widget není podporována už od verze 4.3.0! Použijte prosím raději funkci
__construct()
. in F:\HostingSpaces\x_chaseart\janulik.cz\wwwroot\wp-includes\functions.php on line 3624
Janulík | Aktuality

Aktuality

  Tvrdonské národopisné slavnosti 2017

  Jeden z nejstarších folklorních festivalů se konal první červnový víkend ve Tvrdonicích. Patriot Břeclavska a muzikant MUDr. Miloslav Janulík si nenechal ujít ani letošní již 63. ročník. Podluží v písni a tanci…viz. fotogalerie.

  Více

  Kočka rádia JIH

  V pátek 26.května 2017 se konal již 16. ročník soutěže krásy - KOČKA rádia JIH. V porotě, usedl

  co by čestný předseda poroty poslanec PČR MUDr. Miloslav Janulík, který

  v závěru galavečera předával titul KOČKA rádia JIH 2017.

   

   

  Více

  XIX. Podnikatelské setkání - OHK Břeclav

  Zúčastnil jsem se podnikatelského setkání, které v Břeclavi uspořádala hospodářská komora. Setkal jsem se zde se spoustou podnikatelů a tváří regionu, mluvil s několika dobrými přáteli. A střípek z úvodního slova: "Pro podnikatele, kteří poctivě platí daně, není EET žádným problémem."

  Více

  Hejtman v Břeclavi: Investice v nemocnici i spolupráce s Lichtenštejny

  Hejtman Jihomoravského kraje Bohumil Šimek včera odpoledne zavítal do Břeclavi. Po návštěvě místního muzea, jednal v břeclavské nemocnici s ředitelem Jiřím Jurníkem. A to především o aktuální situaci nemocnice po navýšení tarifních platů lékařů a dalších zaměstnanců i s letošními investičními záměry. Poté hejtman navštívil Lichtenštejnský dům, kde mu při odborném výkladu představil Miroslav Geršic historii Břeclavi a při setkání s břeclavským starostou Pavlem Dominikem probrali možnosti další spolupráce s městem nejen na poli kultury. „Určitě budeme chtít prohloubit přeshraniční spolupráci s rodem Lichtenštejnů,“ netajil záměry hejtman.
  Na návštěvě Břeclavi hejtmana doprovázela náměstkyně Taťána Malá, poslanec Miloslav Janulík, břeclavský místostarosta Svatopluk Pěček, předseda výboru sociálně zdravotního krajského zastupitelstva Milan Vojta.

  Více