Aktuality

  Tvrdonské národopisné slavnosti 2017

  Jeden z nejstarších folklorních festivalů se konal první červnový víkend ve Tvrdonicích. Patriot Břeclavska a muzikant MUDr. Miloslav Janulík si nenechal ujít ani letošní již 63. ročník. Podluží v písni a tanci…viz. fotogalerie.

  Více

  Kočka rádia JIH

  V pátek 26.května 2017 se konal již 16. ročník soutěže krásy - KOČKA rádia JIH. V porotě, usedl

  co by čestný předseda poroty poslanec PČR MUDr. Miloslav Janulík, který

  v závěru galavečera předával titul KOČKA rádia JIH 2017.

   

   

  Více

  XIX. Podnikatelské setkání - OHK Břeclav

  Zúčastnil jsem se podnikatelského setkání, které v Břeclavi uspořádala hospodářská komora. Setkal jsem se zde se spoustou podnikatelů a tváří regionu, mluvil s několika dobrými přáteli. A střípek z úvodního slova: "Pro podnikatele, kteří poctivě platí daně, není EET žádným problémem."

  Více

  Hejtman v Břeclavi: Investice v nemocnici i spolupráce s Lichtenštejny

  Hejtman Jihomoravského kraje Bohumil Šimek včera odpoledne zavítal do Břeclavi. Po návštěvě místního muzea, jednal v břeclavské nemocnici s ředitelem Jiřím Jurníkem. A to především o aktuální situaci nemocnice po navýšení tarifních platů lékařů a dalších zaměstnanců i s letošními investičními záměry. Poté hejtman navštívil Lichtenštejnský dům, kde mu při odborném výkladu představil Miroslav Geršic historii Břeclavi a při setkání s břeclavským starostou Pavlem Dominikem probrali možnosti další spolupráce s městem nejen na poli kultury. „Určitě budeme chtít prohloubit přeshraniční spolupráci s rodem Lichtenštejnů,“ netajil záměry hejtman.
  Na návštěvě Břeclavi hejtmana doprovázela náměstkyně Taťána Malá, poslanec Miloslav Janulík, břeclavský místostarosta Svatopluk Pěček, předseda výboru sociálně zdravotního krajského zastupitelstva Milan Vojta.

  Více


Fatal error: Call to undefined function get_field() in F:\HostingSpaces\x_chaseart\janulik.cz\wwwroot\wp-content\themes\janulik\loop-galerie.php on line 2